Warframe Çapraz Oynanış Desteği Sunmaya Başladı

Photo of author

By admin

Digital Extremes, oynaması ücretsiz popüler çevrimiçi RPG-nişancı oyunu Warframe için uzun zamandır beklenilen çapraz oynanış desteğini sonunda oyuncularla buluşturdu. Bugünden itibaren Warframe PC, Xbox, PlayStation ve Switch arasında çapraz oynanış desteğini resmen sunmaya başladı.

Oyuncunun kullandığı platform, kullanıcı adının yanında açıkça belirtiliyor. Artık sohbet edebilir, takımlara katılabilir, Relays ve Dojo’larda buluşabilir ve tabii ki platformdan bağımsız olarak diğer oyuncularla eşleştirme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, özellik kullanıma sunulduğunda çapraz sesli sohbet kullanılamayacak. Platformlar arası kayıtlar da kullanılamayacak ancak Digital Extremes bu seçeneği gelecekte kullanılabilir hale getirmek için çalıştıklarını belirtiyor. Çeşitli Warframe oyuncu havuzları birleştirildiğinde karışıklığı önlemek için artık herkese bazı durumlarda ihtiyaç duyulabilecek benzersiz bir sayısal kod da verilecek.

Warframe’i PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch’te oynamak ücretsiz. Oyun, yeni “Lua’s Prey” genişlemesini de adece birkaç gün önce yayınladı.

Yorum yapın

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal time